Отборът на Брайтън записа трето поредно равенство с резултат 1:1 във Висшата

...

Трето поредно равенство за Брайтън във Висшата лига

Отборът на Брайтън записа трето следващо тъждество с резултат 1:1 във Висшата лига, този път срещу Шефилд Юнайтед. За " чайките " това бе четвърто реми в последните пет мача за състезание.

Съставът воден от Роберто Де Дзерби водеше в огромна част от мача, откакто Симон Адринга откри резултата още в шестата минута. Домакините преобладаваха, само че не стигнаха до нов гол и това се оказа съдбовно.

В 69-ата минута рисково влизане на Махмуд Дахуд докара до червен картон и Брайтън остана с 10 индивида. Пет минута по-късно Адам Уебстър си означи автогол след центриране на Богъл. Гостите можеха да стигнат даже до успеха, само че Богъл пропусна отлична опция, откакто стреля около вратата, когато бе изведен самичък против вратаря.

Равенството разреши на Шефилд Юнайтед да се измъкне от последното място, където отиде Бърнли, до момента в който Брайтън е осми с 19 точки.B